ÖVRIGT / Mattor / Chuval 3761018
nr 376 1018
Chuval
Tekke, antik, 83x120, mindre malskador och slitage, textilbaksida, minor mothdamages and wear, textile back
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.300 kr
måndag 24 oktober 2005
4.100 kr
4.200 kr
24 okt
TEMA Orientaliska mattor 2
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 2